22 Aralık 2014

Puma Sözde İnceleme!

Puma Spor Ayakkabı 40530****39 numarası ile sözde incelemeden döndü. "titizlikle incelendi" cümlesi var ama birinin eline alıp baktığını bile sanmıyorum. Zira bakılsaydı "Bunun başka açıklaması yok" derlerdi.

Belli ki incelemeye gönderdiğimiz ürünler hazır metinler kopyalanıp isim değiştirilerek gönderiliyor. 41 gün beklemek de cabası. Nasılsa tüketicilerin büyük kısmının başka mercilere başvuracak vakti ve enerjisi yok! Neden üretim hatası desin ki?

Dilek 1.482 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi12 Ocak 2015

    Sayın ; Dilek Al İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

  • Dilek10 Ocak 2015

    Önceki mesajımda şikayet cevap formundaki barkod numarasını yazmıştım. İstanbul Beylikdüzü Torıum Ayakkabı Dünyası mağazasından, muhammer yalçın adına alınmış,35462608 Field - 4053057664639 laciver kırmızı Puma spor ayakkabı. Daha önce de yazdığım gibi ayakkabı ortalama ayda 3-4 kez (en fazla) giyilmiş olmasına rağmen kumaşı iki ayakkabıda da yırtıldı.

  • Puma Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz; Başvurunuzda mağaza/bayii adı,ürün bilgileri yer almadığından dolayı gerekli incelemeler yapılamamaktadır. Bilgilerinizi ulaştırdığınız taktirde sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön