09 Nisan 2013

Puma Sorunum Çözülmedi!

Benim ayakkabımı gönderme şikayetim ayakkabının alt kısımlarının açılması, ayakkabım tarafınızdan nemden dolayı küflenme olarak değerlendiliyor. Benim İlk şikayetim olan açılmaya sebep olarak gösterdiğiniz "problemin temizlikten kaynaklı olduğu tespit edilmiştir" cevabınızı kabul etmiyorum.

Nem ve küflenme kesinlikle ürünü YKM Cevahir mağazasına teslim ettiğim tarihten elinize ulaşan tarihe kadar geçen süreçte ortaya çıktığını üstüne basarak söylüyorum. Ürün teslim ettiğim tarihte kuruydu. Nemden, Küften, Temizlikten dolayı her iki ayakkabının altıda açılmaz açılamaz, bu bir kullanım hatası olamaz! Puma Türkiye olarak bu sorunun YKM ile görüşülmesini, açılmalara mantıklı bir cevap bekliyorum.

Melih 50 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın; Melih Şengör Nemli-terli bir şekide ürünün mağazaya tesim edilmiş olması ve Test Merkezine ürünün teslim edildiginde nemli ve küflü olması durumunda ürün garanti kapsamına alınmadığından incelemeye tabi tutulamamaktadır. Mağazaya teslm edildiğinde ürünün nasıl olduğunun tespiti yapılamadığından sorumluluk kabul edimemektedir. Ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön