13 Eylül 2013

Puma Personelin Yanlış Bilgilendirmesi!

Sorunum marka sıkıntısı değildir öncelikle onu belirtmeliyim. 03/09/2013'te Manavgat'taki mağazanıza 13 yaşındaki oğluma ayakkabı almak için uğradık. Oğlum görür görmez bir ayakkabı beğendi ve denedi ancak o anda da ayakkabı ayağını biraz sıkmasına rağmen satıcı ayakkabının açacağını iddaa ve ısrar ederek başka bir numara bile alternatif sunmadan satıcıya güvenerek ayakkabıyı satın aldık.

Ertesi gün oğlumun doğum günü idi ve ayakkabıyıda doğumgününde giymesi için aldık. Oğlum ayakkabı ile yarım saat durabildi ki ayakkabı ayağını giyemeyecek kadar sıktığını söyledi. Durumu 2 gün önce mağazanıza bildirdim ve sorun olmadığını ve ayakkabıları getirin kalıba koyarız 1 numaraya yakın açılır dediler.

Ebru 105 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın ; Ebru Tuçdemir İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli bilgiler telefon görüşmemizde tarafınıza aktarılmıştır. Şikayetlerinizi bizimle paylaştığınız ve PUMA’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  • Ebru17 Eylül 2013

    bir daha asla puma dan alışveriş yapmıyacağım .

  • Ebru13 Eylül 2013

    karakter olarak sığmadığı için devam ediyorum.Kalıba koyulması için mağzaya gittiğimde bana ayakkabı tamircisinin adresini tarif ettiler.ben puma kalitesine güvenerek aldığım ayyakabının mağduriyetini yaşıyorum. Ayrıca ayakkabıyı yarım numara açılmadan alıp alamayacağımıda bilmiyorum. ALdığım ürünü aldığına dair belgeyi bile vermek istemeyen inanlarla muhattap oldum. Bu durumu gerekli mercilerlede konustum.Magduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.Ayrıca yaşadığımız yer küçük bi yer bu durumla ilgili herkeside bilgilendireceğimide bilmenizi isterim. Ben patentli aldığım bir ürün için şu an uğraşıyorum.Dikkate alıcağınızı umuyorum.Teşekkürler Puma. Not: Manavgat Pro Sport Mağazası profesyonel Aktif Spor ve Taraftar Malz. Ayak. Turz. Bilg. Kuy. Teks. San. Tic. Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön