Puma Memnun Değilim Sözde Garantili!

Ahmet D. |

3 ay önce aldığım ayakkabıların hem rengi soldu hem içinde deforme oldu ve dikiş patlaması oldu. 2 kez garantiye yolladım adamlar sadece fabrikasyondan kaynaklı değildir deyip tekrar yolluyorlar bu nasıl bir garantidir 3 aylık ayakkabı bu hale bilerek mi getirdim bir daha Puma ayakkabı almak mı asla.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet D.
  22 Ocak
  12:17

  Sizin yaptığınız urune de size de sokim

 • Ahmet D.
  20 Ocak
  11:28

  Puma garntisi yalanmış demek ki adamlar iplemiyor beni isimlerine bu kadar ki güveniyorlar müşterinin memnun olması ya da olmaması umurlarında değil

 • Ahmet D.
  16 Ocak
  11:13

  Kullanım hatası nedir ben ayakkabıyı yıkamadım ya da başka bırsşey yapmadım 3 ayda pumanın ayakkabısı bu hale geliyorsa kalite yoktur bir yere kadar isim yapıp buradan para kazanıyorsunuz

 • 14 Ocak
  09:57

  Sayın ; Ahmet Derdiyok

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri