10 Mart 2016

Puma Marka Saatin Camı Kırıldı!

AVM'de bulunan bir saatçiden aldığım Ersa garantili Puma marka 102941n modeli saati daha doğru dürüst takmadan kırılmasına şahit oldum. 4-5 santimden gelen hafif bir darbe ile camı tuz buz oldu. Daha doğru dürüst takma fırsatı bulamadığım bu saati almadan önce iki marka arasında gidip gelmiştim ve söylenenler doğruymuş.

Puma'dan saat takmak iyi bir fikir değilmiş. Ayrıca bu kadar dayanıksız bir saatin bu sorunundan dolayı garantiye girmediğini de öğrenince iyice moralim bozuldu. Dünya para verdiğim çelik kasa saatin camının bu kadar dayanıksız olmasının sorumluluğunu üstlenecek kimseye ulaşamadım. Umarım Şikayetvar aracılığı ile bu mesajımı okuyan bir yetkiliye denk gelebilirim ve müşteri memnuniyetine ne kadar değer verdiklerini anlayabilirim.

Ahmet 241 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 19 Mart 2016

    Onlarla zaten irtibata geçmiştim. Mesajımda da bunu belirtmiştim. Ne yazık ki ne onlardan, ne de sizden tatminkar bir cevap alamadım.

  • Puma Temsilcisi17 Mart 2016

    Sayın; Ahmet Bulut Ürününüzü satın almış olduğunuz faturası ve garanti belgesi varsa mağaza ile irtibata geçmenizi rica ediyorum. Garanti kapsamında ise teste tabi tutulabilir. Saygılarımızla; PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön