Puma Marka Aldığım Ayakkabı Renk Attı.

Fatih K. |

17.11.2013 tarihinde Şanlıurfa Piazza AVM'deki Puma mağazasından 35263401 model Puma süet ayakkabı aldım. Bir hafta sonra renk atması nedeniyle firmaya geri götürdüm. 3 ay beklettikten sonra 17.02.2014 tarihinde bir yazı ile sorunun kullanıcı hatası olduğu belirtildi. Ayakkabıyı bir hafta boyunca giymekten başka bir şey yapmama rağmen nasıl bir kullanıcı hatası yaptığımı anlayamadım. Puma markasına gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ederim. Bende aynı hassasiyeti kendilerine göstereceğim.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  07 Şubat
  20:04

  Puma müşteri hizmetlerine sevgilerimi iletiyorum bir hafta boyunca asit havuzunda falan yürüdüm herhalde ki bu renk atması meydana geldi. o tarihten bugüne itinayla Puma ürünlerini almıyorum. Yakin çevreme de aldırmıyorum. Kusura bakmayın benden para kazanamayacaksınız.

 • 10 Mart
  11:31

  Sayın ; Fatih Karataş

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri