Puma Kusurlu Ayakkabı!

Erhan D. |

Puma'dan aldığımız ürün 2. kullanımda resimdeki hale geldi. Tabanı yollara döküldü. Optimum'daki mağazaya tekrar gittiğimde mağaza sorumlusu; bu ürünün hatalı olduğunu ve birçok müşteriden bu şekilde geri geldiğini, müdürlere bunun satmamamız gerekir demesine rağmen halen satışta olduğunu söyledi ki zaten ürün halen satıştadır.
3 al 2 öde kapsamında alışveriş yaptığım ve diğer 2 ürünü de kullandığım için (en azından şimdilik bir problemi yok) para iadesi alamayacağımı söylüyorlar.
Müşteri deneyimini ön planda tutmak istiyoruz diyorsunuz ancak bu ürün neden hala mağazadadır? Gösterişini kullanarak insanları yanıltıyor.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan D.
  01 Nisan
  14:28

  İncelemeye gönderdim zaten, değişimi için de onay verildi.
  Benim şikayetim bu ürünü satın alıp da bu problemi yaşamayan kişi sayısı neredeyse yok olmasına rağmen halen neden ürün satıştadır?

  İnsanlar ürünü alıyor mağdur oluyor, rezil oluyor, geri getiriyor gidiyor tekrar geliyor. Bunların telafisini nasıl yapacaksınız?

  Diğer Puma ürünlerinde aynı sıkıntıyı yaşamayacağım ne malum?

  Kendi mağaza müdürünüz bile durumdan şikayetçiyse sizin yaptığınız hırsızlık, dolandırıcılık değil de nedir?

 • 01 Nisan
  14:00

  Sayın ; Erhan Demirel

  PUMA ürününüzü faturanız ve şikayetiniz ile birlikte satın aldığınız mağazaya teslim ederek PUMA Test merkezine inceleme amaçlı gönderebilirsiniz. Şikatinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri