06 Mayıs 2013

Puma Kullanıcı Hatası Diye Geri Gönderdi!

25, 10, 2012 tarihinde KDZ Ereğli ayakkabı dünyasından almış olduğum almış olduğum 229 tl verip Puma Ferrari ayakkabıları her zaman (kış aylarında) kullanmama rağmen kenarlarından açılma yaptI ayakkabıyı ürün inceleme birimine gönderdiler yaptıkları inceleme kullanıcı hatası olarak iade edildi pumanın markasına ürün kalitesine güvenerek aldım.

Onunda ucuz satılan aykkabıların kalitesi ile eşdeğer oldunu anlamış olduk. iyi kazıkladınız ayakkabı dünyası ve Puma ama birdaha puma ayakkabı almak mi tövbe kimse zaten hatalı olduğunu kabul etmiyor, kullanıcı hatası deyip görderin bakalımm kimse hakkını nasıl olsa arayamıyorr ben tüketici olarak hakem heyeti istiyorum.

Mustafa 130 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Mustafa Aydın; İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön