06 Eylül 2013

Puma Kullanıcı Hatası Denilerek Ayakkabım Yenilenmedi!

Güneşli Puma'dan almış olduğum ayakkabıyı 009793 numaralı garanti formuyla şube üzerinden genel merkeze gönderdik. 2 hafta boyunca hiçbir şekilde tarafıma bildirim gelmedi, yine ben şubeyi arayarak bilgi aldım ve ayakkabımın "kullanıcı hatası" denilerek garanti kapsamında değerlendirilmediğini öğrendim.

Ayakkabıyı gönderme sebebim ise iç topuk kısmının aşınması problemiydi. Takdir edileceği üzere bu kısmı kendim hata olarak aşındırabilmem mümkün değil. Kullanıcı hatası olmadığında kesinlikle ısrarcıyım, her koşulda itiraz edeceğimi ve uzlaşılmadığı takdirde hakkımı tüketici mahkemelerinde arayacağımı beyan ederim.

Mücahit 93 Okunma

Cevaplar

  • Mücahit13 Eylül 2013

    Kopyala/yapıştır olarak verdiğiniz klişe cevapla zahmete girmişsiniz. Tüketici mahkemesinde görüşürüz.

  • Puma Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın ; Mücahit Çakır İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön