30 Mayıs 2015

Puma Kötü Bir Marka!

Kaliteli olarak bildiğim Puma'nın Whirlwind modeline 14.09.2014 tarihinde 170 TL para verip satın aldım. Spor dahi yapmadığım sadece gündelik hayatımda kullandığım ayakkabı sadece 7 ay sonra iç topuk kısmından yırtıldı. Hatalarının telafisi için aldığım mağazaya götürdüm 18170 form numarası ile baktıkları ayakkabının kusurunun kendilerinde olmadığını söylediler.

Böyle ciddiyetsiz bir marka ile daha karşılaşmadım. Piyasada 50 TL fiyatla imitasyonlarını satıyorlar onlar bile daha dayanıklıdır. Ben kesinlikle sattıkları kalitesiz ürünün arkasında durmayan bu markanın ürününü almayı düşünmüyorum.

Eren 266 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi04 Haziran 2015

    Sayın ;EREN PAKKAN İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön