Puma Hızlı Deforme Olan Ayakkabı!

Artuk T. |

Puma'dan aldığım çocuk ayakkabısını kardeşim toplam olarak 3 kere giyindi 1 haftada. Ayakkabının hızlı deforme olduğunu görüp aldığım yere götürdüm. 15 gün haber bekledik. Arayan soran yok. Ben aradım. Müşteriye zerre önem gösterilmediğini gördüm. Sonrasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Malzemeden kaynaklı bir deforme yoktur. Kullanıcı hatası yazılı bir yazı ile geri geldi. Kaliteli olsun diye 110 liraya aldığım çocuk ayakkabısı kötü çıktı. İlk defa N**ı tercih etmedim ve sonuç.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Artuk T.
  02 Mayıs
  14:37

  Kesinlikle Puma tercih etmeyeceğimi ve bunu sosyal alanların tamamında paylaşacağımı söylemek isterim. 3 günlük bir ayakkabı bu hale gelmez kimsede aptal değil.

 • 02 Mayıs
  11:37

  Sayın; Artuk Tekbaş

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri