Puma Hatalı Ürün İadesinde Sorun Çıkarıyor.

Samet E. |

9-10 gün önce Kayseri Forum Puma mağazasından almış olduğum Roma model ayakkabının ön alt tarafında açılma yaşanmıştır. Bu sabah itibariyle mağazayı aradığımda ürünü merkeze göndereceklerini değişim mağazadan yapılmadığını gönderdikten sonra yasal sürenin 28 iş günü (ortalama 2 ay) olduğunu tarafıma iletmiştir. 269 TL fiyat olan bir ayakkabının bu kadar kısa sürede açılması zaten mantık dışı bir şey. Ürünün mağazadan değişimini veya para iademin yapılmasını sorunumun çözülmesini acilen talep etmekteyim.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  11:16

  Sayın ; Samet E.

  Sürecin sorumlusu yanlış bilgilendirmeden dolayı, çalışma arkadaşlarımız sözlü olarak uyarılmış olup, gerekli eğitim sürecine dahil edilmişlerdir

 • Samet E.
  13 Eylül
  20:08

  Öncelikle açıklamayı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum.ben bir müşteriyim ve haklı olarak sorunumun düzelmesini istiyorum. Ve verilen cevap ortada. buradan bu yazıyı birçok kişi görüyo. Dünya markası olan Puma bu kadar basit savunulamaz.benim sorunuma çare bulunsun lütfen. 20 günlük yasal süreç bilgisini ise tüm çalışanlarınıza mail yoluyla aktarırsanız yanlış bilgi paylaşımı yaşanmaz.

 • 08 Eylül
  11:56

  Sayın ; Samet E.

  Yasal süre 20 iş günüdür. Ürününüzün 2 ay gibi bir süre PUMA Test Merkezinde kalma gibi bir durumu söz konusu değildir.

  PUMA Müşteri Hizmetleri