11 Ekim 2014

Puma Hatalı Ayakkabının Değişimini Yapmadı.

Uzun süredir müşteriniz olan biri olarak ayakkabılarınızdan çok memnunum. Şimdiye kadar sizden aldığım 7-8 tane ayakkabıdan hiçbir problem yaşamadım hala da kullanıyorum, yalnız biri hariç. Kışın alıp daha doğru düzgün kullanma fırsatı bulamadığım Puma Mercedes spor ayakkabımın derisi çok çabuk soyulup deforme oldu. Diğer ayakkabılarım da böyle bir problemim hiç olmadı ve bu durumdan çok rahatsızlık duyarak size gönderdim. Fakat biraz önce sizden bu konuyla ilgili olumsuz cevap aldım ve hayal kırıklığına uğradım. Umarım bu durumu düzeltir, mağduriyetimi giderirsiniz.

Hakan 1.258 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi21 Ekim 2014

    Sayın ; Hakan Arıduru İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

  • Hakan20 Ekim 2014

    Firma beni tamamiyle hayal kırıklığına uğrattı. Mağduriyetimi gidermek adına ilgilenmek bir tarafa cevap bile verilmedi. Uzun süredir kullanmakta olduğum bu markadan ayakkabı almak bir tarafa çevremdeki hiç kimseye de tavsiye etmeyeceğim. En azından daha önce başka bir ayakkabı firmasında sorun yaşadığımda ilgilenilip değişim yapılmış, mağduriyetim giderilmişti. Bundan sonra kesinlikle bir daha Puma kullanmayacağım. Benim için Puma artık bitmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön