07 Mayıs 2013

Puma Dikiş Hatalı Ürün!

07.03.13 trh İlimiz Şengül Spor Malz Tic.ve San.A.Ş.den aldığım 303980021 Drift cat kodlu 32 numara ayak. sağ tekinin ayak küçük parmağını vurduğunu ve hatta parmağının üzerinden derisini fazlaca parçalamış olduğunu.

Puma simgesinin bulunduğu yerde içerden elle hissedilebilen bir çıkıntı fark ettim. kreşte ev ayakkabısı yerine kullanma kararı aldığından aynı hafta içinde parmağındaki parçalanmayı görünce ayakkabıyı geri veririm diye bana söylemediğini öğrendim.

[email protected] adresine yazdığım maile dönen olmadı.Lostra salonuna götürdüm" içinde kumaş kıvrılmış ürün hatalı geri verin" dediler. Sadece 1 sezon giyeceğini bildiğim halde kaliteli ayk.alıyorum ama satış sonrası hizmete inanamıyorum.

Şule 84 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Sayın ; Şule ılgaz PUMA ürününüzü faturanız ve şikayetiniz ile birlikte satın aldığınız mağazaya teslim ederek PUMA Test merkezine inceleme amaçlı gönderebilirsiniz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

  • Şule08 Mayıs 2013

    Şikayetimle ilgili bir ayrıntıyı atlamışım, ürünü aldığım mağazaya götürdüm içine tabanlık koymuşlar, içinde ayağı kımıldamasınmış, sürtünme olmasınmış, ancak ayakkabıyı çocuğumun ayağına tam almıştım, tabanlık koyunca ayakkabı küçüldü ve ayağına olmadı. Bu durumu izleyen satış yetkilisine "çözdünüz sorunu çok teşekkür ederim" diyip mağazadan çıkmak zorunda kaldım, ürün ayakkabılıkta yer dolduruyor. Aynı gün ordan çıktığım gibi gidip nerdeyse bunun yarı fiyatına kinetix ve aynı numaralı bir ayakkabı aldım, ogünden beri ayağından çıkarmıyor, onların sitesine de teşekkür bildirimimi yaptım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön