26 Mayıs 2015

Puma Bir Aylık Ayakkabıda Oluşan Sorunun Tüketici Tarafından Olduğu İddia Edildi.

Puma marka bir ayakkabı aldım ve yıllardır Puma kullanırım ve gayet memnunum ancak son yaşadığım olay beni hayal kırıklığına uğrattı. Almış olduğum ayakkabıda ilk aldığımdan beri tüm zeminlerde sol tekin tabanından ses gelmekteydi. Ayakkabının yeni olması sebebi ile kaynaklanabileceğini düşünerek yaklaşık 1 ay idare ettim ancak sesin kesilmediğini görünce ürünü garantiye gönderdim. Ürünün tabanında gözle görülür bir deforme kesinlikle yoktur ancak buna rağmen üretici hatası olduğu belirtilerek tarafıma olumsuz dönüş yapıldı. Spor ayakkabı alacak müşterilere kesinlikle ama kesinlikle Puma marka almamasını tavsiye edeceğim bundan sonra ve mağazalardaki arkadaşlarımı da bu konuda bilgilendireceğim.

Numan 320 Okunma

Cevaplar

  • Numan 27 Mayıs 2015

    Size göre sizin firmanızın hiç hatası yok ama ne hikmetse tüketici haklarına yapılan şikayetlerin büyük kısmından siz kusurlu çıkıyorsunuz. Markanız adına bunu gurur verici bir durum olarak mı görmektesiniz yoksa biz reddedelim tüketici haklarından dönerse öderiz politikasını mı gütmektesiniz? Sizin gibi büyük bir firmanın izlediğini bu politikanın son derece ahlaka aykırı olduğunu düşünmekteyim Puma ayakkabı aldığıma bin pişman oldum. Şikayetimi tüm forumlarda ve medyada dile getirerek markanızın yapmış olduğu bu çirkin davranıştan dolayı satışlarının düşmesini sağlamak için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz.

  • Puma Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Sayın ; Numan Okan İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön