Puma Ayakkabının Tabanları Düştü!

Müjdat Ü. |

Tekirdağ'dan kalkıp İstanbul'a geldik 10 yaşındaki oğlum reklamlarda gördüğü bir halı saha ayakkabısını 06.02.2015 tarihi ve 798656 fatura numarası ile 160 TL'ye sahte ürün olmasın diye Forum İstanbul mağazasından ayakkabıları 3 değil ikinci giydiğinde tabanları düştü.
Bunun üzerine aldığımız mağazaya götürdük incelemeye alındı 1237 No.lu değerlendirme formu 05.06 2015 tarihinde mesajda kullanıcı hatası olduğunu bildirmişler. Puma'nın bu kadar kötü bir firma olduğunu mallarını çok kalitesiz olduğunu görmüş olduk hatasını kabul etmeyip bizi suçluyor bende hakkımı sonuna kadar tüketici haklarında ve sosyal medyada arayacağım ve dava açacağım.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  14:16

  Sayın ;Müjdat Ülker

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri