Puma Ayakkabının Tabanı Rahat Değil!

Arif A. |

Ben Ankara training sport dan Puma aldım. 7. ayın 3 ile 6 sı gibi fakat ayakkabıyı giymeye başladığımdan itibaren sol topuktan adım attıkça tık tık diye ses geliyor ve insanı rahatsız ediyor ve siyah rengi oldu size gri. Yıkama vs yok kesinlikle. Gönderdim, kullanıcı hatası dediler.

Ayakkabıyı 2 ay giymemişim ben hatalıymışım. Sonra 3 4 gün sonra ayakkabıyı giymek istedim ayakkabının sol ayağından beyaz kauçuk tarzı topuk şekil tutucu gibi bir şey çıktı. Tekrar gönderdim yine red geldi. Ayakkabıyı hiç almadan tekrar gönderdim yine red oldu.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif A.
  24 Kasım
  16:46

  Ayakkabinin topugundan beyaz kaucuk malzeme çıkması 2 ay içerisinde kullanıcı hatası oluyorsa helal olsun puma gibi bi kurumsal markaya

 • 19 Kasım
  09:21

  Sayın ; Arif Aykın
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri