22 Ağustos 2013

Puma Ayakkabının Boyası Kalktı!

3 ay önce Puma ayakkabısını Ankara Nata Vega mağazasından beyaz olarak satın aldım. 3 aydır ayakkabıyı hafta sonları yaklaşık 30 gün kullandım. Geçen cumartesi bina temizliği yaparken ayakkabı su gördü ve ayakkabının birtanesinin üzerinde bulunan beyaz boya kalktı. Boya kalkan yerde darbe yok, çizik yok ve özellikle ayakkabının zeminle temas etmeyen bölümündeki bir boya kalktı.

35 yaşındayım ve bir ayakkabının su görmeyle (Şebeke Suyu içilen türden ) boyasının kalktığına ilk kez şahit oluyorum. Henüz ilgili mağazaya gitmedim umarım bugün teslim edeceğim ama okuduğum cevaplara göre sanırım banada kullanıcı hatası var diyecekler.

Şahin 323 Okunma

Cevaplar

  • Şahin23 Ağustos 2013

    Ben ayakkabıyı temizlemedim sadece suya girdim, zaten teslim ettiğim arkadaşada aynı şekilde ibraz ettim zaten satış temsilcisi arkadaş ayakkabının boyasının kalktığı şekli ve yeri görünce 'ilk defa böyle bir durumu görüyorum' dedi. Binaya su basması (şebeke suyu) sonucu suyu çekerken ayakkabının ikiside aynı suya maruz kaldı. Ama sadece sol ayyakkabının üst yüzeyindeki boya kalktı. Ayakkabılar ilgili kontrolünüz ve kanaatiniz tarafımca beklenilmektedir. Eğer bu cevabınızla aynı şekilde şikayetime karşılık gelirse PUMA firmasına karşı bakış açımın çok farklı olacağını bilmenizi isterim. Ayakkabı suya girmeyecekse özellikle 'bu ayakkabı ile yağmurda koşmayın suya sokmayın' diye ibare koyunuz lütfen. Böylece biz müşterilerde mağdur olmayız sadece kuru havalar için sizleri tercih ederiz yada yağmur yağmayan bir yerde böyle ayakkabıyı kullanmayı tercih ederiz. iyi çalışmalar Şahin TÜRKAN

  • Puma Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın ; Şahin Türkan Ayakkabınızın temizliği / bakımı için nemli bir bez kullanmanız yeterlidir.Ayakkabınızı temizlerken çamaşır makinesınde yıkanmaması ve direkt su ile temas etmemesi gerekmektedir. Süet / nubuk ayakkabıların temizlik ve bakımını ise süet nubuk silgileri ile yapmanızı tavsiye ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön