Puma Ayakkabımın Rengi Attı!

Gökhan A. |

Puma kaliteli firma olarak biliriz fakat Eskişehir Puma bayisinden aldığım ayakkabı 1 buçuk 2 ay gibi kısa bir sürede rengi soldu. Bulunduğum ilde Puma bayisi bulunmadığından dolayı o an yollayamadım fakat yine garanti kapsamı bitmeden Eskişehir'e geldiğimde hemen teste gönderdim.

Ürününüzün değişimi onaylanmamıştır diye mesaj geldi. 2 ay olmadan rengi atan bir ayakkabı Puma gibi kalite adına satan bu firmadan şikayetçiyim. Bundan sonra tercihlerimi ve önerilerimi ona göre kullanacağım.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan A.
  04 Kasım
  14:44

  sacma bi durum dediğim gibi bundan sonra terchlerimi ona göre yapacağım çevremdekilere o yonde belirtecegim kalite görüp verilen paranın karşılığı yok

 • 04 Kasım
  09:34

  Sayın ; Gökhan Altıner
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri