Puma Ayakkabımda Açılma Oldu!

Kaan A. |

Haziran 2013'te aldığım bir ayakkabı 2 ay sonra yanlarından açılmaya başlamıştır. Bunun üzerine satın almış olduğum yere satın alma fişi ile gidip gerekli işlemin yapılmasını istedim. 20 gün sonra Puma'dan üzerinde resmiyete dair hiçbir ibare olmadan sadece almış olduğum tarihin yazdığı bir kağıt ile üründe üretim hatasına bağlı bir durumun olmadığı yazılmış.

200 TL verilen bir ayakkabı 2. 5 ayda yanlarından nasıl açılır, kullanıcı bu ayakkabıyı nasıl deforme etmiştir? Neredeyse sadece sokakta yürürken olabilecek su değmeleri hariç ayakkabıya su temas etmemişken bu açılma nasıl meydana gelmiştir? Bu ayakkabılar bu kadar sürede açılacaksa neden 200 TL civarı bedellere satılıyor?

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan A.
  11 Ekim
  17:57

  çözümlenmeyen bir şikayet için firmanın çözüm şeklini puanlayamayacağım. Aradığımda muhattap bulamadığım bir firma. Beni hiç aramadan ürünümün ne olduğunu sormadan direk incelendiğini söyleyen müşteriyle yüzleşemeyecek kadar cesaretsiz ürünlerine güvenmeyen bir firma.

 • Kaan A.
  09 Ekim
  11:22

  Standarta bağlamış olduğunuz mesajlar ile müşterilerinize hizmet vermeniz ne kadar kalitesiz hizmet ve ürün verdiğiniz bir göstergesidir. Ürünümü nerden aldığımı ve ne zaman incelediğinizi bile sormadan ürünü titizlikle incelediğiniz belirtmişsiniz. bu testlerde kullanım ile ilgili nasıl bir hatada bulunduğumu da bana iletiniz. Titizlik ile incelediğiniz testlerde kullanıcı hangi hataları yapmış çıkıyordur sanırım.

 • 09 Ekim
  10:48

  Sayın ; Kaan Akçay
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri