05 Mart 2014

Puma Ayakkabımda Açılma Oldu.

08,09,2013 tarihde İstanbul Forum YKM mağazasından 215 tl ye Puma spor ayakkabı aldım 13,02,2014'de ayakkabın iç astarda patlama olduğundan aldığım firma aracılığıyla garanti incelemesine gönderdiler. 1 hafta sonra aradılar ayakkabınız gelmiştir red edilmiştir dediler.

3 gün sonra almaya gittiğimde ayakkabınız daha gelmemiş dediler ve şuan hala ayakkabın kargoyla göndermeleri bekliyorum ayrıca haftada 1,2 gün giydiğim bir ayakkabın iç astar patlaması bu kadar kısa bir sürede incelenmesi tuhaf yani ayakkabın daha gelmeden aramaları şikayetimin incelemesini rica ederim.

Engin 109 Okunma

Cevaplar

  • Engin 05 Mart 2014

    problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.soylıyursunuz ayakkabın arka bolumde catlamalara rasladınızmı astarın patlayan bolum denk gelıyur?

  • Puma Temsilcisi05 Mart 2014

    Sayın ; Engin Kılıç İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. 18.02.2014 Tarihinde ürününüz tarafımızdan kargoya verilerek Ykm Bayrampaşa mağazasına gönderilmiştir. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön