06 Nisan 2013

Puma Ayakkabım Kullanılamayacak Halde Geri Geldi!

05.11.2012 Tarihinde YKM cevahir mağazasından satıl aldığım PUMA marka spor ayakkabımı 12.03.2013 tarihinde ayakkabıların alt kısımları oluşan açılmalar sebebiyle yine cevahir YKM mağazası aracılığı ile değişimini veya ürün bedelinin iadesi talebinde bulunarak PUMA'ya gönderdim.

Bugün teslim aldığım ürünü açtığımda " Nemli gönderimden Küflenme" açıklaması ile red edildiğini, Ürünün ise ıslak, nemli ve her tarafının küf kapladığını gördüm. Ürünü teslim aldıktan sonra tekrardan YKM Cevahir aracılığı ile ürünün değişimi veya ücret iadesi yapılması talebiyle geri gönderdim. Ürünü teslim ettikten sonra ıslanması, küflenmesi, kullanılmaz hale gelmesi benim sorumluluğumda değildir.

Melih 101 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Melih Gngör ; Test merkezmize ulaşmış ürünler teslediğian itibari ile değerledirmeye alınmaktadır. Bahsi geçen ürününüz Test Merkezine geldiginde nemli ve küflü olması sebebiyle garanti kapsamına girmediğinden ürün değişimini yapamadığımızı tekrar üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizöetleri

  • Melih08 Nisan 2013

    Benim ayakkabımı gönderme şikayetim ayakkabının alt kısımlarının açılması, ayakkabım tarafınızdan nemden dolayı küflenme olarak degerlendiliyor. Benım İlk şikayetim olan açılmaya sebep olarak gösterdığiniz "problemin temizlikten kaynaklı olduğu tespit edilmiştir" cevabınızı kabul etmıyorum. Nem ve küflenme kesinlikle ürünü YKM Cevahir mağazasına teslim ettiğim tarihten elinize ulaşan tarihe kadar geçen süreçte ortaya çıktığını üstüne basarak söylüyorum. Ürünün YKM mağazasında beklediği süre içerisinde mi yoksa Puma'da beklediği süre içerisinde mi ıslanıp, nemlenip, küflendiğinin açıklamasını hala almış olamamamın yanı sıra ilk şikayetim olan açılmalara karşı verdiğiniz bir cevap da bulamamaktayım ! Nemden , Küften, Temizlikten dolayı her ıkı ayakkabının altıda açılmaz açılamaz, bu bir kullanım hatası olamaz !

  • Puma Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın ; Melih Şengör İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin temizleme kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön