28 Mayıs 2014

Puma Ayakkabım Kısa Sürede Yırtıldı.

Bursa çarşı mağazasından 07/05/2013 tarihinde 179,50 tl'ye Puma'nın roma modeli ayakkabısını aldım. Ayakkabıyı iki günde bir gelecek şekilde kullandım. 2014 nisan ayında ufaktan iç yan kısımlarında kumaş yırtılması içinden de iplik yumağı çıktı.

10 mayıs 2014 tarihinde ayakkabılarımı faturasıyla birlikte Carrefour çarşı mağazasına bıraktım ve 23 mayıs 2014 tarihinde arayıp, ayakkabıların kontrolde kullanıcı hatası olduğunu yazmışlar. 28 mayıs 2014 tarihinde Puma müşteri hizmetlerini aradığımda bizim yapabileceğimiz herhangi birşey olmadığını söylediler. Ben de buna karşılık 179,50 tl verdiğim bir ayakkabının 1 sene içerisinde bunu yapması normal mi dedim, size yardımcı olamıyorum dedi.

Rasim 453 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi10 Haziran 2014

    Sayın ; Rasim Kocaoğlu İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

  • Rasim 28 Mayıs 2014

    puma roma modelini alırken yanında whırlwınd modelini de aldım birer gün ara ile ikisini de giyiyorum. ben eczanede çalışıyorum sabah geldiğimde ortopedik terliklerimi giyiyorum akşam giderken ayakkabılarımı giyiyorum bu haftanın altı günü böyle... bu kullanıma göre whırlwınd modelinde sıkıntı çıkmadı ama roma modelinde çıktı ve kullanıcı hatası denildi... kabul edilir bir durum mu bu ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön