28 Ocak 2014

Puma Ayakkabım Kenarlardan Yırtıldı.

Sincan Ayakkabı sarayından bir adet 05/08/2013 tarihinde 155 tl ya spor ayakkabısı aldım oğlum için. Ancak 3 ay sonra bir tanesi kenarından yırtılmaya başladı. 01/2014 tarihinde aldığım yere ayakkabıyı götürdüm. Onlar Puma'ya göndereceğiz dediler.

Bir hafta sonra uğra sonuçlanır dediler. Vardım müşteri hatası dendi ayakkabıyı alın dediler. Bende ayakkabıyı aldım elime bir yazılı kağıt tutuşturdular. Ne yapabilirim dediğimde tüketici heyetine gidin bizim yapabileceğimiz bir şey yok dediler.

Bir daha Puma markası asla bir ürün almayacağım. Aynısı N***'da oldu. Değiştirip hemen yenisini gönderdiler. Sabah tüketici hakem heyetine gideceğim.

Nizam 52 Okunma

Cevaplar

  • Nizam 02 Şubat 2014

    Bundan sonra Puma ürünü kullanmayacağım. etrafımdaki insanları da mallarının arkasında durmadıkları ve sağlam ürün üretmedikleri konusunda yönlendireceğim.

  • Puma Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın ; Nizam Tuztaşı İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön