Puma Ayakkabım İlk Yıkamada Eskidi.

Adem K. |

Puma spor mağazasından yaklaşık 4 ay önce çok beğenerek almış olduğum ayakkabım ilk yıkama sonucunda çok eskimiş bir hale geldi. Konuyu görüşmek üzere ürünü almış olduğum yetkili mağazaya giderek yıkama sonucu bu hale geldiğini belirttim. Mağaza görevlisi bana yıkama nedeniyle bu hale geldiğinden yapacak bir şeylerinin olmadığını söyledi hatta bana birde akıl vererek ayakkabımı boyatmamı söyledi.

Bana ayakkabı satılırken yıkanmaması konusunda bir uyarı yapılmadı. Ben kullanıcı olarak hangi ayakkabı yıkanır hangisi silinerek temizlenir bilemiyorum. Ayrıca bana verilen ayakkabının içerisinden veya kutusundan herhangi bir talimatta çıkmadı. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  12:54

  Sayın ; Adem Karabörk

  Ayakkabınızın temizliği / bakımı için nemli bir bez kullanmanız yeterlidir.Ayakkabınızı temizlerken çamaşır makinesınde yıkanmaması ve direkt su ile temas etmemesi gerekmektedir. Ayakkabınızın yıkanması çeşitli açılma ; deformasyon problemlerin yaşanmasına sebep olabilir.
  Kirlenmiş olan ayakkabınızı uygun bir bez ile hafifçe ; ayakkabınızın malzemesini zedelemeden temizlemeniz gerekmektedir.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri
  Sayın, Hasan Oral

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri