Puma Ayakkabım Deforme Oldu.

Mehmet E. |

Ekim ayında Hatay Primall AVM'den ayakkabı dünyası mağazasından Puma marka bir spor ayakkabı aldım. Ayakkabıyı 4 gün Kapadokya'da iken kullandım daha ikinci günü ayakkabının burun tarafında soyulmalar oldu. Aldığım mağazaya götürdüm ve firmaya gönderdiler. 1-1,5 ay sonra ayakkabıyı gönderip kullanıcı hatası dediler.

Ben bununla ne koşu yaptım nede top oynadım 165 tl ödediğim ayakkabının burun kısmı yıprandı. Ayakkabının ucu hassas olabilir ama iki günde sadece yürüyüşle ucu dağılacaksa neden 165 lira gibi fahiş bir fiyata satıyorlar. 20-30 tl ye çakmalarını alsam bu kadar çabuk yıpranmazdı.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet E.
  28 Şubat
  16:04

  Eğer üretim hatası yok ise demek ki çok kalitesiz bir ürünmüş. Bundan sonra hiç bir zaman ve hiçbir şekilde ürünlerinizi satın almayacağı ve çevremdekilere sizi hiç bir şekilde tavsiye etmeyeceğimi önemle bildiririm.

 • 27 Şubat
  09:26

  Sayın ; Mehmet Er
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri