Puma Ayakkabım 3 Günde Ucu Soyuldu!

Ersin D. |

Erka tekstilden almış olduğum Puma marka bayan spor ayakkabının ucu 3 günde soyuldu. Ayakkabıyı aldığım Erka tekstile giderek şikayetimi ifade ettim ama 3 hafta sonunda ayakkabımın kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek beni mağdur bıraktılar.

Burdan yetkililere sesleniyorum. 120 TL verip sonunda hüsrana uğruyorsunuz şikayetçiyim. Burdan Puma spor giyim sanayi ve ticaret a. s talatpaşa cad. no 5 kat 4 levent İstanbul şubenizdeki sorumlulara ayakkabımın yenisi veya parasının iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin D.
  16 Temmuz
  13:25

  ürün ile ilgili yazmış oldugunuz kullanıcı hatası oldugunu soyleyerek basınızdan savmanın puma gibi bir markaya hiç yakışmadı.bundan emin olun 120 tl kazanılır ama müşteri basından savunulur.veli nimettir.nasıl bir anlayışınız oldugunu daha iyi anlamış olduk ailecek ve yakınlarımız ve arkadaşlarımız siz puma sorumluları şiddetle kınıyoruz ürününüzü alanlarıda şiddetle uyarıyoruzz.....

 • 01 Temmuz
  12:36

  Sayın ; Ersin Duman
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri