20 Mayıs 2014

Puma Ayakkabılarım 20 Günde Yırtıldı!

Bayrampaşa Forum İstanbul Puma mağazasından 30.03.2014 tarihinde Faas 500 v3 model ve faas 300 v3 model 2 adet ayakkabı aldım. Bu yüksek rakamları tamamen Puma firmasına güvenerek vermiş olmama rağmen ayakkabı ilk 20 gün içerisinde iç astar kısmında yırtıklar oldu dış kısmı aşındı. Faas 300 v3 modelinde ise ön kısmında yırtık meydana geldi.

Bu ürünler 1 ay gibi bir sürede nasıl olurda yırtılır insan aklı almıyor. İşin kötü tarafı ürünü incelemeye verdim. Cevap gelmedi ben aradım kendilerini, ürünümün kabul olmadığını öğrendim. Söyledikleri şey: Kullanım hatası. Müşteri nasıl olurda 20 günde 2 ayakkabıyı da yırtabilir hayret ediyorum. Müşteri memnuniyeti 0- haklarımı tüketici mahkemesinde arayacağım!

İsmail 383 Okunma

Cevaplar

  • İsmail24 Mayıs 2014

    müşteriyi dikkate almayan, yalnızca kar amacı güden bir firma. bundan sonra Puma'dan alışveriş yapılmaz.

  • İsmail21 Mayıs 2014

    ilk 30 gün içerisinde yirtilan hiçbir mal hakli gerekçeyle geri cevrilemez. ayipli mal statüsünde ayakkabı. BIrdaha puma'dan alışveriş kesinlikle yapmayacağım. sizin kadar müşteriyi kandiran bir firma yoktur.

  • Puma Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Sayın ; İsmail Furkan T. İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön