Puma Ayakkabıda Yıpranma Oldu!

Tuğba Y. |

Real Alışveriş Merkezi Ümraniye'den Puma marka spor ayakkabı satın aldım. Ayakkabıyı bir kaç kere kullandığım halde yıpranmalar, çizikler oluştu. Mağazaya geri dönüş yaptığımda getirmem istendi.

Ürünü götürdüğümde ise ayaklarım küçük olduğundan olabileceği çizgilerin tahrişin doğal olduğu söylendi. Bu tuhaf bahaneyi kabul etmeme rağmen ürüne sahip çıkılmadı. Puma ve Real mağazası satılan ürünün arkasında durmuyor. Bir daha asla bu ürünü almam ve memnuniyetsizliğimi herkese duyuracağım. Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba Y.
  28 Nisan
  15:43

  Birkaç kere kullanıp ayakkabıyı çöpe atacak kadar paranız varsa müşteri memnuniyetsizliği olan Puma markasından alabilirsiniz.Ürünü teslim etmedim,testten geçmedi yine bu beyanda bulunuluyor.

  Kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Tuğba Y.
  29 Ekim
  18:40

  Daha duyarsız müşteri memnuniyetsiz bir firma olamaz.Heryere duyuracağım.

 • 26 Eylül
  13:54

  Sayın ; Tuğba yılmazer

  PUMA ürününüzü faturanız ve şikayetiniz ile birlikte satın aldığınız mağazaya teslim ederek PUMA Test merkezine inceleme amaçlı gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri

 • Tuğba Y.
  22 Eylül
  22:20

  Böyle duyarsız ve ürününe sahip çıkmayan bir firma görmedim.Test merkezine gitmeyen kalitesiz ürünü için gittiğini söylediniz.Herkese ürününüzü almamanız için bilgi vereceğim.Haksızlığa onlarda düşmesin paralarını çöpe atmasınlar diye.

 • 13 Eylül
  09:19

  Sayın ; Tuğba Yılmazer
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri