10 Eylül 2013

Puma Ayakkabıda Yıpranma Oldu!

Real Alışveriş Merkezi Ümraniye'den Puma marka spor ayakkabı satın aldım. Ayakkabıyı bir kaç kere kullandığım halde yıpranmalar, çizikler oluştu. Mağazaya geri dönüş yaptığımda getirmem istendi.

Ürünü götürdüğümde ise ayaklarım küçük olduğundan olabileceği çizgilerin tahrişin doğal olduğu söylendi. Bu tuhaf bahaneyi kabul etmeme rağmen ürüne sahip çıkılmadı. Puma ve Real mağazası satılan ürünün arkasında durmuyor. Bir daha asla bu ürünü almam ve memnuniyetsizliğimi herkese duyuracağım. Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Tuğba 101 Okunma

Cevaplar

 • Tuğba 28 Nisan 2014

  Birkaç kere kullanıp ayakkabıyı çöpe atacak kadar paranız varsa müşteri memnuniyetsizliği olan Puma markasından alabilirsiniz.Ürünü teslim etmedim,testten geçmedi yine bu beyanda bulunuluyor. Kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Tuğba 29 Ekim 2013

  Daha duyarsız müşteri memnuniyetsiz bir firma olamaz.Heryere duyuracağım.

 • Puma Temsilcisi26 Eylül 2013

  Sayın ; Tuğba yılmazer PUMA ürününüzü faturanız ve şikayetiniz ile birlikte satın aldığınız mağazaya teslim ederek PUMA Test merkezine inceleme amaçlı gönderebilirsiniz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

 • Tuğba 22 Eylül 2013

  Böyle duyarsız ve ürününe sahip çıkmayan bir firma görmedim.Test merkezine gitmeyen kalitesiz ürünü için gittiğini söylediniz.Herkese ürününüzü almamanız için bilgi vereceğim.Haksızlığa onlarda düşmesin paralarını çöpe atmasınlar diye.

 • Puma Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın ; Tuğba Yılmazer İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön