Puma Ayakkabıda Kırışıklık!

Ayhan A. |

03 05 2013 tarihinde marmara parktaki puma mağazasından 229 tl ye ayakkabı aldım sık ama giydiğimde ayaklarımı çok terletti hiç hava almıyor yanıyordu resmen içinde ayaklarım. topuğu ayağıma vuruyor ve hemen kırıştı tuhaf bir şekil almaya başladı sanki pazardan alınmış ayakkabıya dönmeye başladı.

İşin garip tarafıda aradan 3 gün geçti ve birkaç kez giydiğimde oldu. faturanın arkasında 30 gün içerisinde para iadesi yapılır yazıyor 1 yıl garantisi var denildi müşteri hizmetleri arıyorum meşgul. bugün mağazaya gittim bu yazdıklarımın aynısını söyledim incelemeye göndereceğiz dediler ya bunun neresini inceleyeceksiniz merakla bekliyorum.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan A.
  27 Mayıs
  22:06

  incelemeden red cevabı gelen puma ayakkabımı aldım bana çok kılasik bir cevap verilmiş terletme ve kokuya cevap verilmiş oysa benim şikayetlerim farkıydı cok sıcak ve çabuk kırışması ama kırışıklıga cevap neden verilmemiş hiç hava almıyor aykkabı bunu bana maazadaki çalışan arkadaşlar neden söylemediler.tüketici haklarına başvuracagım benim kaybedecegim sadece para olur ama puma markasının kaybedecegi çok şey var 1 yıl garantisi vardı sözde bakalım ayakkabı üç günde bu hale gelirse bir yılda ne hale gelir görecegiz yardımcı olursanız sevinirim.

 • 16 Mayıs
  08:47

  Sayın ; Ayhan Akça

  Faturanızda belirtilen süreç kullanılmamış ürünler için geçerlidir. Kullanılmış ürünlerde Test Merkezi tarafından inceleme yapılarak talebinize olumlu/olumsuz bildirim yapılmaktadır.

  Saygılarımızla