14 Eylül 2013

Puma Ayakkabıda Deformasyon Başladı!

02.07.2013 tarihinde İzmit Outlet Shop mağazasından 143 TL' ye aldığım 30432701 model Puma marka spor ayakkabısı daha 15 gün giymeden iki ayakkabının yan taraflarında deformasyon başladı.

Tatilde olduğumdan bunu farkettiğim günden 15 gün sonra mağazaya götürüp teslim ettim. 21.08.2013 tarihinde bana bunun üretim ve malzemeden kaynaklı olmadığı, bu nedenle de herhangi bir değişim ve tamir yapamayacaklarını bildirdiler.

Açıkçası 15 gün içinde deforme olan ve her iki ayakkabı da da aynı şekilde olması nasıl kullanıcıdan kaynaklı olabilir. İlk defa ayakkabı giymiyoruz. Bu zamana kadar aldığım diğer markalarda bir sorun yaşamadım. Puma'dan şikayetçiyim. Gerekli yasal haklarımı arayacağım.

Ulaş 67 Okunma

Cevaplar

  • Ulaş 17 Eylül 2013

    Kesinlikle birdaha puma almam.

  • Ulaş 16 Eylül 2013

    Bu nasıl bir cevap ya, evden işe 500 metre mesafe ve asfalt yolda yürüyerek kullandığın bir ayakkabı ki 10-15 kere giymekle nasıl kullanıcı hatasından kaynaklı bir deformasyon olur ki? Pardon ben ayakkabıyı ayağımıza giyiyoruz diye biliyorduk yoksa elimize falan mı giyecektik. Sizin yaptığınız müşteriyi başınıztan atmak. Böyle küçük hesaplar yaparak büyüyeceğinizi sanıyorsanız yanılırsınız. Bir daha puma almam ve yanımdakilere de aldırtmam. Tabi yasal olarak da hakkımı arayacağım.

  • Puma Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Ulaş Yurtsever; İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön