11 Nisan 2013

Puma 5 Hafta Kullanımlık Ayakkabılar!

Boynerden 17/02/2013 tarihinde puma 47977 kodlu ayakkabı aldım sadece hafta sonları 1 gün kullandım ortalama 35 günde 5 gün olarak sayabiliriz ve 5 günlük kullanımın sonunda bağcık kısmında açılma oldu 23/03/2013 tarihinde boyner mağazasına iade ederek onarılmasını istedim 10/04/13 bu gün itibari ile ayakkabı kullanıcı hatası denilerek geriye iade edildi.

5 gün fatura tarihi geçti boynere iade edemiyormuşuz, puma bırakın tadilat yapmayı kullanıcı hatası denilerek boyner aracılığı ile iade ediyor, ayakkabıya 5 gün kullanım için ödediğim ücret 134, 70 tl. puma yada onların satışını yapan boyner firmalarına sormak isterim, ödediğim 134, 70 tl. den kim ne kadar kazanıyor.

Ufuk 95 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Ufuk Çetinkaya; Ürünün kullanım süresini tespit etme yönünde çalışmamız bulunmamaktadır. Saygılarımızla

  • Ufuk 26 Nisan 2013

    PUMA test ünitesi ayakkabının ortalama ne kadar süre giyildiğini tespit edebilecek potansiyeldedir muhtemelen tekrar göndererek ayakkabının giyim süresini tespit edilmesini talep edeceğim siz Puma firması olarak bunu en azından yapabilirimsiniz buna cevap almak istiyorum. Teşekkürler.

  • Puma Temsilcisi12 Nisan 2013

    SayınUfuk Çetinkaya; İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön