Puma 45 Gün Oldu Haber Yok!

Melih Ş. |

05.04.2013 tarihinde cevahir avm mağazasına 2. defa garantiye gönderilmesi için teslim ettiğim ayakkabılarımın üstünden 45 gün geçti hala bir ses seda yok, 30 iş gününü de geçti. Bu saatten sonra vermesenizde olur ! Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum, aksi taktirde hukuki mücadele başlatacağım !

Etiketler :

Spor Ayakkabı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  13:10

  Sayın ; Melih Şengör
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.
  Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  PUMA Müşteri Hizmetleri

 • Melih Ş.
  29 Mayıs
  23:53

  İsmimi bulamamanız manidar.. "Melih Şengör" sizin 3-4 günde cevap verdiğiniz şikayete YKM 1 saat içerisinde çözüm bularak ürünün iadesini gerçekleştirdi bu yüzden takip no veremiyorum . YKM sizin kusurunuzu örtmek zorunda değil, bu sizin hatanızı telafi ettiğiniz anlamına gelmez . Teşekkürler

 • 27 Mayıs
  13:49

  Değerli Müşterimiz;
  Başvurunuzdaki adınız –soyadınız, ürün bilgileri,takip no( ürün değerlendirme form no) yer almadığından dolayı gerekli incelemeler yapılamamaktadır.
  Bilgilerinizi ulaştırdığınız taktirde sizinle iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,
  PUMA Müşteri Hizmetleri