13 Temmuz 2016

Puma 3 Ay İçinde Deforme Olan Puma Roma Ayakkabı!

Ayakkabıyı 3 ay önce Yön Alışveriş Merkezi -Esenlerden aldık, sonuç tam bir hayal kırıklığı.
Ayakkabı da yırtılmalar oldu ve aldığımız yere götürdük. Yetkililerin "göndersekte hiçbir cevap alınamayacağını, daha önce de müşterilerin çoğunun gönderdiğini fakat sonuç alamadıklarını" söylemelerine rağmen bizim ısrarımızla ürünü pumaya yolladılar. Kullanıcı hatası diye geri geldi tabi ki.

Puma'dan beklemezdik doğrusu. Ben orijinal olmayan bir ayakkabıyı bile en bir sene kullanabiliyor iken; nasıl olur da Puma gibi kaliteli bir marka ayakkabı 3 ay içinde deforme olur? Hem de çamaşır makinesinde yıkanma gibi bir sonuçla yolladılar.

Ayakkabı bez değil ki ben neden makinaya atayım. Silindiğinde zaten rahatlıkla çıkıyor
verdiğimiz paraya yazık gerçekten. Değişim istiyorum! Size sorum Yön Alışveriş Mağazası'nda satılan ürünleriniz gerçekten orijinal mi? Yoksa bizi mi kandırıyorlar?

Özlem 457 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Sayın; Özlem Kızılaslan İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön