11 Mayıs 2016

Puma 20 Günlük Ayakkabının Hem Sağ Hem De Sol Tabanı Açıldı.

Puma starcıty şubesinden aldığım ayakkabı, 20 gün sonra sağ ve sol alt tabanında açılma meydana geldi ve mağazaya ürün değerlendirme formu ile iade ettim. Puma'ya ulaşmaya çalıştım zar zorda olsa ulaştım ve bana tüketici hatasından dolayı olduğunu söylediler. Ama böyle bir şey söz konusu olamaz. Ayakkabıyı sadece günlük olarak kullandım, ne futbol ne de başka bir şey yaparak ayakkabıyı kötü kullanmadım, normal olarak kullandığım ayakkabının sağ ve sol tabanında açılmalar meydana geldi. Burada tek tüketici hatası var oda Pumayı tercih etmemdir.Fatura no.: a-9*** Puma starcıty şubesi.

Selman 294 Okunma

Cevaplar

  • Selman 17 Mayıs 2016

    Titiz olduklarını sanmıyorum, 20 günlük ayakkabıyı daha 8 yaşındaki küçük yeğenim nasıl kullanmışda ayakkabının 2 tarafında da aynı hasar olmuş enterasan gerçekten. 30 liraya eminönünden çakma ayakkabı alayım sizin ayakkabılarınızdan daha dayanıklı çıkacağı kesindir. Hadi gelsin Puma ürün test merkezi bunu da incelesin.

  • Puma Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Sayın; Selman Demirci İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ürününüz PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı , problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön