29 Nisan 2013

Puma 2 Ayda Yırtıldı!

Bakırköy capacity pumadan 06.09.12 tarih ve 31168 sayılı fatura ile aldığım ayakkabı 2ay içinde hergün kullanmadığım halde 2 tekininde burnu açılmıştır. Şehir dışında öğrenci olduğum için görüştüğüm firma yetkilileri sadece alındığı yerden ürünü gönderileceğini söyledikleri için 20.01.13 tarih ve 11869 sayılı formla Ayakkabının değişimi için 2 defa firmaya gönderdiğim halde kabul edilmeyip kullanıcı hatası olduğu söylenmiştir.

Bu ayakkabıyı sadece yürüyüş amaçlı kullanmama rağmen 2 tekinin de burun kısmından açılması ne kadar kullanıcı hatasıdır sizce? Dünyaca ünlü bir firmanın bu kadar kalitesiz bir ürün yapması merdiven altı imalatlar gibi 2 ayda 185 TL yi çöpe attıran firmadan şikayetçiyim.

Aykut 115 Okunma

Cevaplar

  • Puma Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Aykut Yılmaz; İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine PUMA ayakkabınız PUMA ürün test merkezi tarafından titizlikle incelenmiş ve ürününüze yönelik herhangi bir üretim hatası bulunmadığı ,problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üretimden kaynaklanmayan durumlarda ürün değişimi yapamadığımızı ve bu nedenle ürün değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla PUMA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön