Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Pull And Bear İzmir İstinyepark İade Ve Değişim Müşteri Deneyimi

Engin
24 Haziran 2023 21:06
153

800 TL'lik satın alınan ürünü 3 gün sonra %50 indirime alan Pull and Bear' ave bedel iadesi konusunda hiçbir destekte bulunmayan değil inisiyatif almak diğer müşterilerin yanında müşteriyle tartışan İzmir İstinye AVM Pull and Bear mağaza müdürü yardımcısı e** hanıma saygılarımı iletiyorum.

2023/0508.1119 numaralı kayıt ile 23 Haziran 2023 cuma günü e-devlet aracılığıyla Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum. Fiyat konusundaki tutar değişikliklerine adaletsizce yaklaşan tutumunuz ve çalışanlarınız dolayısıyla Pull and Bear markasına güvenim azaldı.

Pull and Bear tarafından bana gösterilen tavrı bir İstinyePark AVM mağaza çalışanı olarak biz başka müşterilerimize asla göstermiyoruz. Fiyat değişikliği sonrası e** hanımın söylemiyle demek ki ürün satın alan müşterinin fiyat bilgisi ya da indirimden haberi olmasın diye mağazaya bir daha gelmesini istemiyorsunuz.

Fiyat değişikliği sonrası mağduriyet hisseden bir müşterinin iade hakkını elinden alamazsınız. Hatta ve hatta bu anlayışla göstermelik iade şartlarınızı kaldırıp tabelanıza satılan mal geri alınmaz yazmalısınız. Kurumsal olarak yaptığınız baskı buna dönüşüyor olmalı.

Neyse ki çalışanlarınıza yaptığınız prosedür ve iade almama baskısı sonuç veriyor. Bunu kaba bir dille dile getirmekten ve müşteriyi karşılarına almaktan çekinmiyorlar. İyi niyetle iadesini kabul etmediğiniz her müşteri için Şikayetvar'in, tüketici hakem heyetinin ve rekabet hukukunun hakkımızı koruyacağından şüphem yoktur.

Bedelin iadesini talep etmekteyim. Pull and Bear satana kadar. Sattıktan sonra yanınızda yoklar. Sabırla sürecin nasıl yönetileceğini takip edeceğim.

Pull And Bear İzmir İstinyepark İade Ve Değişim Müşteri Deneyimi
Pull And Bear İzmir İstinyepark İade Ve Değişim Müşteri Deneyimi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz