27 Ekim 2016

Pull and Bear Giyilmemiş Ürün Değişim Sorunu!

Ekli fotolarda da görüleceği üzere Pull and Bear firmasından aldığım gömleği hiç gitmeden ve etiketini sökmeden değişim yapmak için geri götürdüm. Yine ekli fotolarda gözüken slip ve fatura ibraz etmeme rağmen bana başka bir slip fatura verildiğini ve o olmadan hiçbir şekilde değişim yapılmayacağı bilgisi verildi.

Şimdi merak ettiğim konu şu, o verilen ekstra slip geçen hafta arabanın içindeydi ve aracımdan çalındı ya da başka bir şey oldu. Bu saatten sonra hiç mi bir şekilde değişim imkanı yoktur. Bir de İzmir Forum mağazası çalışanlarının uzaylı gibi bakması ve kasadaki diğer insanlara rezil olmam da cabası. Kısaca daha etiketi üzerinde olan ürünü değiştirmeyen bir firmayla karşılaşmadık.

Uğur 6.147 Okunma

Cevaplar

  • Uğur26 Ekim 2016

    Merhabalar, ekli fotolarda da görüleceği üzere Pull and Bear firmasından aldığım gömleği hiç gitmeden ve etiketini sökmeden değişim yapmak için geri götürdüm. Yine ekli fotolarda gözüken slip ve fatura ibraz etmeme rağmen bana başka bir slip fatura verildiğini ve o olmadan hiçbir şekilde değişim yapılmayacağı bilgisi verildi. Şimdi merak ettiğim konu şu, o verilen ekstra slip geçen hafta arabanın içindeydi ve aracımdan çalındı ya da başka bir şey oldu. Bu saatten sonra hiç mi bir şekilde değişim imkanı yoktur. Kısaca daha etiketi üzerinde olan ürünü değiştirmeyen bir firmayla karşılaşmadık. Konu hakkında yardımlarınızı Rica ediyorum. Sayg

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön