17 Mart
#11725699

Pugbet.com'dan Paramı Alamadım!

Pugbet'te sırf C**** bey diye bir arkadaşım orada çalışıyor diye üye oldum. 10 kez para yatırdım 4 kezde çektim ama çektiklerim 200-300 ufak miktarlardı. Ne zaman büyük miktar çekmek istedim benim bakiyeni sıfırlayıp beni banladılar ben siteye değil C***** beye güvendim C**** bey 3 siteden yanıltmadan atılmış meğer anlayacağınız beni sadece Pugbet değil C**** beyde yanılttı. Sitede hala 6 bin TL var ve vermiyorlar.

Faruk Faruk 1.089 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Faruk11 Mayıs

  Pugbet benim 5 bin telemi ödemiyor b** bey yardımcı olacağını söyledi ama hala paramı ödemiyor ve bakiyemi sildi. Pugbet beni kandırdı paramı yedi ve beni kandırdılar ve paramı vermiyorlar. Anlayacağınız pugbet milleti mağdur ediyor paranızı asla ödemiyorlar.

 • Faruk04 Mayıs

  Pugbet 6 aydır paramı ödemiyor. B** bey halledecem dedi halletmedi. C** bey paramı almış dediler kardeşim c** bey sizin çalışanınız. 

 • Faruk03 Mayıs

  Pugbet 3 aydır 5.500 telemi yatırmıyor. En son b** bey çözeceğim dedi sizin işinizi ama çözemedi. C** bey diye bir müşteri temsilcisi paraları yatıracağım diye almış  üyelere yatırmamış pugbet bu durumda bizi suçluyor. Ve biim paranızı ödemek yerine gidin c** beyden alın diyor. Yai anlayacağınız pugbet paralarımızı aldı bize ödeme yapmıyor.

 • Faruk26 Nisan

  Pugbet sorunumu çözdü Bulut beye teşekkür ederim

 • Faruk14 Nisan

  pugbet 400 para yatırdım 5 bin yaptım çekim talebi verdim yatırmadılar. Sonra şikayet ettim aradan bir ay geçti iste f** bey size yanlış yapan s** değil çalışan c** bey diye arkadaş. Onu kovduk. Da kardeşim çalışan senin çalışanın benim calisanimmi sorumluluğu sana ait anlayacağınız pugbet hala kandırmaya devam ediyor.

 • Faruk12 Nisan

  Sorun çözüldü bulut beye teşekkürler.

 • Faruk11 Nisan

  Pugbet benim 5 bini mi ödememişti dün bir müşteri temsilcisi f** bey sizi çalışanımız olan c** bey mağdur etti c** bey kovuldu artık bizle çalışmıyor size 100 tele Bonus verelim bize dönün dedi bunlar nasıl insanlar sen 5 bin tekeni ödeme ve 100 tele verelim şikayet vardaki şikayetini kaldır. Kardeşim 5 bin tele haklı param 

 • Faruk22 Mart

  Pugbet sikayetvar da çok fazla şikayet olan site fakat ben dinlemedim 10 kez para yatırdım 3 kez ufak mevlâları ödediler ne zaman 5 bin kazandım ödeme yapmadılar neymiş bahaneleri altüst oynamışsın zaten ben bütün sitelerde ya maça alt oynarsın ya da üst ben 18 yıllık müşterinin böyle saçma bir bahane görmedim. Yani kardeşim müşteriye para ödememek için bahane bulunda böyle bir saçma bahane bulmayın bakiyeni sıfırlayıp beni her yerden engellediler. Paramı alamıyorum .

Ziyaretçi Yorumları