Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Xiaomi Redmi Note 8pro PUBG 30 FPS Veriyor

profile
17 Nisan
563

Xiaomi resmi Note 8 Pro PUBG 30 FPS veriyor. Arkadaşlar geçen gün telefonuma root booster indirdim oyun 30 FPS e düştü uygulamayı sildim hatta telefonu sıfırladım telefonda ki bütün ayarları yaptığım halde cihaz hala 30 FPS veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Xiaomi Redmi Note 8pro PUBG 30 FPS Veriyor
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

PUBG (Pubgmobile.com) Hesabım Elmas4'ten Altın5'e Düşürüldü

profile
05 Temmuz
248

Benim hesabım elmas 4teyken altın5'e düşürüldüm ne yapacağımı bilemedim sonra belki sistemde sorun vardır deyip oyunu sildim geri yükledim ama yinede düzelmedi. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Ne arkadaşımla oynayabiliyorum, ne de rank kasa biliyorum yardım edin lütfen.

PUBG (Pubgmobile.com) Facebook'tan Hesaba Geçiş Yapamıyorum

profile
10 Haziran
228

611 kod hatası alıyorum. Neyden kaynaklandığını bilmiyorum. Oyunu sildim, geri yükledim ama olmadı. Facebook'tan giriş yapıyorum. Facebook'ta kaldırdım, indirdim ama yine hata veriyor. Bir türlü giriş yapamıyorum. Hesabıma telefonu kapattım, açtım ama yine olmuyor. Yardım eder misiniz lütfen.

PUBG Mobile 611 Hata Kodu

profile
11 Mayıs
407

611 kod hatası alıyorum. Neyden kaynaklandığını bilmiyorum. Oyunu sildim, geri yükledim ama olmadı. Facebook'tan giriş yapıyorum. Facebook'ta kaldırdım, indirdim ama yine hata veriyor. Bir türlü giriş yapamıyorum. Hesabıma telefonu kapattım, açtım ama yine olmuyor. Yardım eder misiniz lütfen?

PUBG (Pubgmobile.com) Hata Kodu

profile
19 Nisan
810

Hulk Mobile oyununa girdiğim zaman bana hata kodu veriyor. Ben hatta kod vermesini istemiyorum ve internetten dolayı böyle oluyor iki üç dörtten dolayı böyle ne yapmam gerekiyor. Lütfen bana yardım eder misiniz. Lütfen lütfen. En çok sevdiğim oyun Pubu oyunu bırakmak istemiyorum.

1

PUBG (Pubgmobile.com) Hesabım Çalındı Yardım Edin

profile
13 Nisan
1.048

Hesabım çalındı, lütfen yardım edin. Emek hesabımdı, ıd: 5252296385. Benim ıd'm fy**. Allah rızası için yardım edin. 1,5 senelik bir makbuzum var, hesabın bağlarını bana geri verin. Her şeyi yazarım, 600 TL'lik bir makbuz var. Oyunu 1 sene bıraktım, çalınmışlar. Lütfen hesabımı geri verin.

PUBG (Pubgmobile.com) Hesabım Çalındı Yardım Edin
PUBG (Pubgmobile.com) Hesabım Çalındı Yardım Edin
2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz