Deprem destek listelerine hızlı erişin!
PUBG (Pubgmobile.com) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

PUBG (Pubgmobile.com) Kulaklık Takınca Sesi Dışarı Veriyor

80
Funda
Funda 07 Ekim 2022 15:46

Oyuna girdiğimde Bluetooth kulaklığımı takıyorum ve sonuç hüsran sesi hem kulaklığa veriyor hem de dışarı yani hoparlöre veriyor oyun oynayamıyorum kulaklıkta bir sorun yok kusursuz çalışıyor sadece oyuna girince öyle oluyor lütfen acil çözümünü ya da sebebini öğrenmek istiyorum

Benzer Şikayetler

profile
133
3 hafta önce

PUBG Mobile Ses Sorunu

Ses açınca sesim robot gibi gidiyor kulak hiç fayda etmiyor telefon kaynaklımı oyun kaynaklımı eğer oyun kaynaklıysa oyunu silip yeniden yüklerim bildiğiniz uygulama falan var mı lütfen yardımcı olun arkadaşlarımla oynayamıyorum yeni başladım oyuna yüklediğimden beri aynı sorun.

profile
713
4 hafta önce

PUBG (Pubgmobile.com) Mikrofon Sorunu

PUBG mobile sesim takım arkadaşlarıma boğuk gidiyor. Kulaklık takınca düzeliyor cihazım Xiaomi 11 t oyunu silip yükledim düzelmedi. Lobide sorun yok. Oyuna başlayınca yapıyor.

profile
79
25 Şubat

PUBG De Ses Yankı Yapıyor

PUBG oyundayken telefonun sesini açınca oyunda aşırı derecede yankı yapıyor. Oyunda ses fazla geliyor. En az bir aydır böyle. Lütfen yardım edin böyle oynayamıyorum. Arkadaşlarım çok rahatsız oluyor aynı ses bana ve karşı tarafa da yankı yapıyor. Lütfen yardım edin

profile
99
09 Şubat

PUBG (Pubgmobile.com) Hilelere Çözüm Bulun

Hilelerin yüzünden oyun oynayamaz oldum. Bu nasıl is yetkililer sizlere sesleniyorum. Nasıl müsaade ediyorsunuz bunlara.? İlla biz de mi açalım, bir an önce gereğini yapın. Oyunda 1 kil bile almadan ölüyorum, önceden 7 8. Kil almadan ya da win almadan ölmüyordum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .