Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PUBG (Pubgmobile.com)  Epin Gelmedi

profile
24 Mayıs
147

PUBG mobile epin kodu gelmedi 450 TL'lik e pin aldım gelmedi 1 gün oldu SMS gelmiyor paraya çekme hızı 2 saniye kodun gelmesi günler sürüyor önceden böyle değildi son 1 ayda neden sürekli aynı sıkıntıyı yapıyor anlamadım. Yardımcı olun kodun gelmesini istiyorum.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

PUBG (Pubgmobile.com) Bakiye Gelmedi

profile
15 Şubat
130

Bakiye yükledim ama para gelmedi ya paramın geri iade olsun ya da hesabıma yatırılsın normal kart ile alışveriş yapmak istedim ama uygulamada olduğu bir sıkıntıdan dolayı banka tarafından reddedildi maalesef.

PUBG (Pubgmobile.com) Satın Başarısız Diyor Uc Alma Sorunu

profile
26 Kasım 2022
75

PUBG mobilde uc satın alamıyorum. Sorun çıkarıyor. Satın alma başarısız diyor ülke değiştirince belki kısıtlıyor ama kaç gün böyle olacak anlamadım ki ne saçma bir şey yardım edin. Lütfen kaç gündür sıkıntı çekip uc yüklenmiyor yetkililer yardım edin ya da bilen varsa söylesin lütfen

PUBG (Pubgmobile.com) Satın Başarısız Diyor Uc Alma Sorunu
1

PUBG (Pubgmobile.com) Xiaomi Note 10 S Ses Kesilmesi

profile
03 Ekim 2022
654

Xiaomi 10 Note s var En son güncellemeden sonra PUBG oynarken ses sıkıntısı çekiyorum. Ses sürekli kesiliyor ne oyuncuların ne de oyun içi sesleri alamıyorum oyun daha başlamadan ses gidiyor 10 15 saniye geliyor tekrar gidiyor bu lütfen yardımcı olun.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz