31 Ekim 2016

PTT'nin İki Aydır Dalga Geçerek Tamamlayamadığı Kargolama İşlemi...

İstanbul Beşiktaş semtinden 20.08.2016 da KKTC'ye gönderdiğim kargom üzerinde telefon numaram kocaman yazmasına rağmen 26.10.2016 (şaka gibi) tarihinde Sarıyer'de teslim edildi görünmektedir. PTT iş ahlakı olmayan müşteri memnuniyetini düşünmeyen çalışanlarını kesinlikle denetlemeyen bir taşra kurumdur. Buraya bana yardım edeceklerini düşündüğümden yazmıyorum.

Ugur 405 Okunma

Cevaplar

  • Ugur'un Teşekkür Mesajı24 Aralık 2016

    İstanbuldan bir şube muduru cep telefonumdan arayarak aksakligin nedeni hakkında bilgi verdi kargomu İstanbul'dan teslim aldım teşekkür ederim.

  • PTT Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Şirketimizce alınan ilgi başvurunuz incelenmek ve şikâyete sebebiyet veren durumun ortadan kaldırılmasına yönelik gerekli araştırma yapılmak üzere; www.ptt.gov.tr internet adresimizde ki 'Bize Ulaşın' sayfası (info kanalımız) ile yapmış olduğunuz başvuru da dikkate alınmak suretiyle ilgili birimimize şikayetiniz 2016-123817 mesaj numarasıyla aktarılmış olup, sonuçlandığında e-posta adresinize geri bildirimde bulunulacaktır. Başvurunuzu takip edebilmeniz için e-posta adresinize gerekli olan bilgi mesajı iletilmiştir. Konu hakkında hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. PTT A.Ş. 444 1 788 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön