21 Kasım 2013

Pttkitap.com'da Muhatap Bulamıyorum Siparişlerimi Göndermiyor!

Pttkitap.com'dan 19 ekim 2013 tarihinde verdiğim siparişten eksik kalan 3 kitap için hala haber yok. 2 kitap için Yayınevi ne iletildi yazıyorlar kitap içindeki gündür kargo ya verildi yazıyorlar gelen kargo var ne bir haber.

Ulaşabileceğimiz kimse yok, mail attım ondan da ses yok. Nasıl bir kurumdur Pttkitap? Varsa lütfen Pttkitap için bir iletişim numarası rica ediyorum. Yasal yollara mı başvurmanız gerekiyor artık!

Çiğdem 84 Okunma

Cevaplar

  • Pttkitap Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Kitap Okurumuz, Kitap tedarik ve müşteri hizmetleri konusunda yaşanan düzensizlik neticesinde Ptt Kitap, operasyonu yürüten firma ile sözleşmesini iptal etmiş ve 14 Ocak 2014 tarihi itibariyle Kitap Tanıtım Hizmetleri A.Ş. bu görevi üstlenmiştir. 3.000 m² alanda, 50.000 çeşit güncel ve 1.000.000 üzerinde kitap stoku ile hızlı ve zamanında hizmet vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak hedefimiz. İletilmiş olan konu incelenmiş ve çözüme ulaştığı görülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili [email protected] adresimizden, www.pttkitap.com internet sitemizde yer alan İletişim - Bize Ulaşın linkinden ve (212) 549 3343 Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Ptt Kitap

  • Çiğdem05 Aralık 2013

    hala hiç bir gelişme yok...sanırım artık yasal yollara başvurmam gerekecek...neredeyse 2 ay olmak üzere

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön