Pttkitap.com Ürünü Göndermedi!

Aslı A. |

0632013'de vermiş olduğun siparişten 2 kitap hala elime ulaşmadı siteye attığım mesaja da karşılık verilmedi siparişimin elime geçmemesi bir yana diğer kitapların aynı sipariş içinde tek tek kargolanması bunu getiren kargocunun şikayetleri nazlanıp tuzlanması bir yana daha önce internetten çokça alışveriş yaptım kitapta aldım ama böyle bir şey görmedim son iki kitabın elime geçmesini sadece istiyorum, bundan sonrada alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Şubat
  00:14

  Değerli Kitap Okurumuz,

  Kitap tedarik ve müşteri hizmetleri konusunda yaşanan düzensizlik neticesinde Ptt Kitap, operasyonu yürüten firma ile sözleşmesini iptal etmiş ve 14 Ocak 2014 tarihi itibariyle Kitap Tanıtım Hizmetleri A.Ş. bu görevi üstlenmiştir.

  3.000 m² alanda, 50.000 çeşit güncel ve 1.000.000 üzerinde kitap stoku ile hızlı ve zamanında hizmet vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak hedefimiz.

  İletilmiş olan konu incelenmiş ve çözüme ulaştığı görülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bilgi@pttkitap.com adresimizden, www.pttkitap.com internet sitemizde yer alan İletişim - Bize Ulaşın linkinden ve (212) 549 3343 Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Ptt Kitap