21 Ağustos 2013

Pttkitap.com Para İadesi Yapmadılar!

19 Haziran 2013 tarihinde parasını ödediğim 6 kitabın farklı tarihlerde 5 tanesi elime ulaştı fakat bir tanesi sitenin sipariş sorgula menüsünde kargoya verildi demesine rağmen 1 ay boyunca elime ulaşmadı.

Pttkitap.com Müşteri İlişkileri Sorumlusu adı altında bir bayanla görüşmemde kitabın ellerinde olmadığını dolayısıyla paramın iade edileceğini öğrendim. Evet ben bunu 23 Temmuz 2013 tarihinde öğrendim ve IBAN numaramı mail adreslerine attım.

İadenin 10 gün süreceğini belirttiler bugün (20 Ağustos 2013 ) hala param hesabıma aktarılmadı. Şuan Müşteri İlişkileri Temsilcisi unvanına sahip olan bayanı arıyorum fakat telefonlarım cevapsız kalıyor. Pttkitap beni online alışverişten soğuttuğun için teşekkürler!

Şükriye 77 Okunma

Cevaplar

  • Pttkitap Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Kitap Okurumuz, Kitap tedarik ve müşteri hizmetleri konusunda yaşanan düzensizlik neticesinde Ptt Kitap, operasyonu yürüten firma ile sözleşmesini iptal etmiş ve 14 Ocak 2014 tarihi itibariyle Kitap Tanıtım Hizmetleri A.Ş. bu görevi üstlenmiştir. 3.000 m² alanda, 50.000 çeşit güncel ve 1.000.000 üzerinde kitap stoku ile hızlı ve zamanında hizmet vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak hedefimiz. İletilmiş olan konu incelenerek ve müşterimizle görüşülmüştür. Müşterimize konunun çözüme ulaştığı bilgisini vermiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili [email protected] adresimizden, www.pttkitap.com internet sitemizde yer alan İletişim - Bize Ulaşın linkinden ve (212) 549 3343 Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Ptt Kitap

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön