Pttkitap.com Kitapları Göndermedi Para İadesi Yapmadı!

Merve D. |

Pttkitap.com'dan 22 ekim'de 4 kitap sipariş ettim. Kitapların 2 tanesi geldi, diğer 2'si gelmeyince müşteri ilişkilerini aradım, tedarik edilemediğini söylediler. Ben de IBAN numaramı vererek iadesini istedim.

Bunlar ekim sonu- kasım başı oluyor. İade hala yapılmadı. müşteri ilişkilerine ulaşılmıyor, telefon sürekli meşgul. Elinde olmayan kitabı satıp sonra para iadesini de yapmamanın adı ticarette haksız kazançtır!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Teslimat Problemi Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Şubat
  11:05

  Değerli Kitap Okurumuz,

  Kitap tedarik ve müşteri hizmetleri konusunda yaşanan düzensizlik neticesinde Ptt Kitap, operasyonu yürüten firma ile sözleşmesini iptal etmiş ve 14 Ocak 2014 tarihi itibariyle Kitap Tanıtım Hizmetleri A.Ş. bu görevi üstlenmiştir.

  3.000 m² alanda, 50.000 çeşit güncel ve 1.000.000 üzerinde kitap stoku ile hızlı ve zamanında hizmet vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak hedefimiz.

  İletilmiş olan konu incelenerek ve müşterimizle görüşülmüştür. Müşterimize konunun çözüme ulaştığı bilgisini vermiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bilgi@pttkitap.com adresimizden, www.pttkitap.com internet sitemizde yer alan İletişim - Bize Ulaşın linkinden ve (212) 549 3343 Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Ptt Kitap