03 Eylül 2013 #1991442

Pttkitap.com Ne Siparişi Gönderiyor nede Para İadesi Yapıyor!

Yaklaşık 1 ay önce Pttkitap.com üzerinden satın almış olduğum kitaplar halen tarafıma ulaştırılmadı. Geçen süre içerisinde tarafıma herhangi bir bilgilendirmede bulunulmadı, defalarca müşteri hizmetleri arandı ancak telefonla ulaşılamadı.


Göndermiş olduğum maillere de cevap verilmedi. Bugün itibariyle ulaşmış olduğum müşteri temsilcisi kitapların tedarik edilemediği bilgisi verdi yoğun olduğu içinde bilgilendirme yapamadığı gibi cevaplar vererek durumu geçiştirmeye çalıştı. Ücret iadesini istediğimde de bunun ancak 10 gün sonra olabileceği bilgisini verdi.

Mustafa 283 Okunma

Cevaplar

  • Pttkitap Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Kitap Okurumuz, Kitap tedarik ve müşteri hizmetleri konusunda yaşanan düzensizlik neticesinde Ptt Kitap, operasyonu yürüten firma ile sözleşmesini iptal etmiş ve 14 Ocak 2014 tarihi itibariyle Kitap Tanıtım Hizmetleri A.Ş. bu görevi üstlenmiştir. 3.000 m² alanda, 50.000 çeşit güncel ve 1.000.000 üzerinde kitap stoku ile hızlı ve zamanında hizmet vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak hedefimiz. İletilmiş olan konu incelenmiş ve çözüme ulaştığı görülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili [email protected] adresimizden, www.pttkitap.com internet sitemizde yer alan İletişim - Bize Ulaşın linkinden ve (212) 549 3343 Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Ptt Kitap

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön