19 Nisan 2013 #1753016

Pttkitap.com Kusurlu Ürün!

04. 04. 2013 tarihinde PTTkitap. com 'a dört adet kitap siparişi verdim. Ne var ki, tek tek kargolanan kitaplardan birisinin kapağı ayrılmış olarak geldi. Bir kitapsa yayıncıda olmadığı gerekçesiyle hiç gelmedi. Bildirdim, değiştireceklerini söylediler. Geçen Cuma günü iade ettim. Yayıncının elinde olmadığını söyledikleri diğer kitabı da bu hafta başında yollayacaklarını söylediler.


Çarşamba günü kitaplar hakkında bilgi istedim ama iletime cevap vermediler. Bu gün haklarında şikayetçi olacağımı söyledikten sonra telefonla arayıp, kitaplarımın bu akşam kargoya verileceğini söylediler. 15 günlük gecikme ve şikayet bildiriminden sonra böyle bir açıklama yaptılar. Bekliyorum.

Üzeyri 198 Okunma

Cevaplar

  • Üzeyri07 Şubat 2014

    Şikayetin ciddiye alınıp olay çözümlendikten sonra olayın unutulmadan çözüm üretildiğine dair cevap niteliğinde bilgi verilmesi, yapılan işin kurumsal ciddiyeti açısından sevindirici. İlgi için teşekkür ediyorum. Çözüm yönteminin işe yararlığı ise zaman içerisinde belli olacaktır.

  • Pttkitap Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Kitap Okurumuz, Kitap tedarik ve müşteri hizmetleri konusunda yaşanan düzensizlik neticesinde Ptt Kitap, operasyonu yürüten firma ile sözleşmesini iptal etmiş ve 14 Ocak 2014 tarihi itibariyle Kitap Tanıtım Hizmetleri A.Ş. bu görevi üstlenmiştir. 3.000 m² alanda, 50.000 çeşit güncel ve 1.000.000 üzerinde kitap stoku ile hızlı ve zamanında hizmet vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak hedefimiz. İletilmiş olan konu incelenmiş ve çözüme ulaştığı görülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili [email protected] adresimizden, www.pttkitap.com internet sitemizde yer alan İletişim - Bize Ulaşın linkinden ve (212) 549 3343 Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Ptt Kitap

  • Üzeyri26 Temmuz 2013

    PTT kitabı, uygun fiyat ve çeşit nedeniyle tercih ettim. Ancak genel bir tavır olmasa da internet ortamındaki alışverişlerde şikayetlerden de anlaşıldığı kadarıyla azımsanmayacak bir savsaklık, özensizlik mevcut. Diğer şikayetlerin bir kısmına oranla ben gene uygun! sayılabilecek bir gecikmeyle teslim aldım ürünleri. Sipariş verdiğim günden 20 (yirmi) gün sonra elime geçti kitaplar. Benzer sıkıntıların yaşanmaması için, daha uygun yöntemler geliştirildiğinde, gene tercih ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön