24 Nisan 2013 #1761448

Pttkitap.com Kusurlu Mal ve Değişimde Gecikme!

Şubat ayının başında kitap sipariş ettim. Taşıyanların özensizliği sebebiyle kitap yırtık geldi. Değişimini talep ettim kabul edilse de kitabı geri göndermek de yine ptt çalışanlarının nasıl yapacaklarını bilmemesi sebebiyle sorunlu oldu. Kitabım yine aynı kusurla tekrardan geldi.


Arayıp kitabı istemediğimi ödemenin geri yapılmasını söyledim fakat tatlı dil ile yanıltıldım kendi hataları olduğunu söyleyip yenisini göndereceklerini elimdekinin de kalmasını söylediler kabul ettim. Yırtık kitabı hiç okumadım Nisan ayının sonundayız ve kitabım hala gelmedi! Çalışanların özensizliği müşteri memnuniyetsizliği! Param iade edilsin ve artık bu boş işten kurtulayım. Biraz özen gösterin lütfen!

Kübra 69 Okunma

Cevaplar

  • Pttkitap Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Kitap Okurumuz, Kitap tedarik ve müşteri hizmetleri konusunda yaşanan düzensizlik neticesinde Ptt Kitap, operasyonu yürüten firma ile sözleşmesini iptal etmiş ve 14 Ocak 2014 tarihi itibariyle Kitap Tanıtım Hizmetleri A.Ş. bu görevi üstlenmiştir. 3.000 m² alanda, 50.000 çeşit güncel ve 1.000.000 üzerinde kitap stoku ile hızlı ve zamanında hizmet vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak hedefimiz. İletilmiş olan konu incelenmiş ve çözüme ulaştığı görülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili [email protected] adresimizden, www.pttkitap.com internet sitemizde yer alan İletişim - Bize Ulaşın linkinden ve (212) 549 3343 Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Ptt Kitap

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön